top of page

LG OLED evo ile Dijital Sanat Evinizde | Kaan İşcanSanatla Teknolojiyi Buluşturan LG OLED evo


Sanat eserlerinin sunumundan ilham alınarak tasarlanan LG OLED evo, kendinden aydınlatmalı OLED piksel teknolojisini yenilikçi ve minimalist bir tarzla sunuyor. 10 yıldır dünyanın bir numaralı OLED TV markası olan LG’nin OLED teknolojisinde geldiği son noktayı temsil eden OLED evo serisi, benzersiz netlik ve ayrıntı ile ultra gerçekçi görüntüler ve yüksek parlaklık sunuyor.


LG OLED evo serisinde Galeri Tasarımı tasarımı ile öne çıkan G2 modeli benzersiz Galeri Tasarımı sayesinde duvara boşluksuz olarak monte edilebiliyor. Kutu içerisinden çıkan özel askı aparatı sayesinde duvarla mükemmel uyum sağlayan Galeri Tasarımı LG OLED evo, ince formu ile ev dekorasyonuyla da kusursuz uyum sağlıyor. TV’de bulunan Galeri Modu özelliği ise kullanıcıların TV izlemedikleri anlarda birbirinden değerli sanat eserleri ve fotoğrafları göstererek ekranı bir tabloya dönüştürüyor.Kusursuz Siyah, Kusursuz Renkler


LG OLED evo’nun bağımsız olarak aydınlatılan OLED pikselleri ortak bir ışık veya arka aydınlatmaya gereksinim duymuyor. Böylece pikseller birbirlerinden tamamen bağımsız olarak çalışıyor ve kendi parlaklıklarını kontrol etmeleri sağlanıyor. Bu sayede daha önce bir TV’de görmediğiniz canlılıkta bir siyah ve en gerçekçi renkler elde ediliyor. %100 renk doğruluğuna sahip olduğu uluslararası ürün test ve belgelendirme kuruluşu Intertek tarafından da doğrulanan yeni LG OLED evo çok daha gerçekçi bir sinema, spor ve oyun deneyimi sunuyor.

Comments


bottom of page